فراخوان سهامداران «لوتوس» به مجمع عمومی فوق‌العاده


1398/6/12 11:06:11


شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان از سهامداران خود دعوت کرده است در جلسه مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت حضور یابند.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، مطابق اطلاعیه منتشر شده در سامانه کدال، مجمع عمومی فوق‌العاده «لوتوس» در تاریخ 24 شهریور 98 برگزار می‌شود.

بدین ترتیب تامین سرمایه لوتوس پارسیان از همه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت کرده است تا در مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت حضور یابند.

مجمع عمومی فوق‌العاده لوتوس به منظور تصمیم‌گیری درخصوص افزایش سرمایه برگزار می‌شود.

این مجمع در ساعت 10 روز یکشنبه مورخ 24 شهریور 98 در محل مرکز همايش‌هاي بين‌المللي دانشگاه الزهرا واقع در خيابان شيخ بهايي شمالي، ميدان شيخ بهايي، خيابان دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

«لوتوس» در اطلاعات و صورت‌های مالی 6 ماهه خود به افزایش سرمایه 20 درصدی شرکت به عنوان یکی از برنامه‌های با اهمیت جاری خود در دوره 6 ماهه منتهی به 30 دی 98 اشاره کرده بود.

مجوز افزایش سرمایه «لوتوس» به مبلغ یک هزار میلیارد ریال معادل یکصد میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، در تاریخ 23 مرداد 98 از سازمان بورس و اوراق بهادار اخذ شده است.

مطابق اعلام قبلی، این افزایش سرمایه به منظور اصلاح ساختار مالي، جلوگيري از خروج نقدينگي از شرکت و تقويت توان مالي و عملياتي انجام خواهد شد.

آگهی دعوت به مجمع فوق‌العاده را می‌توانید اینجا ببینید.

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir