کسب رتبه کل 236 و رتبه دوم صنعت؛ ارتقا جایگاه لوتوس پارسیان در IMI100


1397/11/9 12:24:46


در بیست‌ویکمین رتبه‌بندی IMI100 که بر اساس اطلاعات مالی سال 1396 انجام شده است، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با 22 رتبه ارتقا نسبت به سال مالی 1395، موفق به کسب جایگاه 236 در میان 500 شرکت برتر ایران شد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، در بیست‌و‌یکمین سال رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایران که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌شود، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان با درآمد 1710.8 میلیارد ریال  توانسته است در لیست صد شرکت سوم شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان درآمد قرار گیرد.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان همچنین موفق شده است از لحاظ شاخص «بالاترین ارزش افزوده» ،‌رتبه چهارم را بین صد شرکت سوم کسب کند و ارزش افزوده 2,241 میلیارد ریالی کسب کند.

از نظر شاخص «بیشترین سودآوری» در بین صد شرکت سوم، تامین سرمایه لوتوس پارسیان با کسب سود 1.478 میلیارد ریالی، رتبه سوم سودآوری را کسب کرده است.

در شاخص «بیشترین بازده فروش» بین صد شرکت سوم،‌ تامین سرمایه لوتوس پارسیان رتبه سوم را به خوداختصاص داد چراکه این شرکت توانسته است 86 درصد بازده فروش ثبت کند.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان در گروه واسطه‌گری‌های مالی موفق به کسب رتبه دوم صنعت شده است.

سازمان‌مديريت‌صنعتي رتبه‌بندي شركت‌های برتر ايران را براي سالیان متوالي انجام داده است. اين فهرست با فراهم کردن آمار و اطلاعات شفاف و مفيد در مورد بنگاه‌هاي اقتصادي كشور، فضاي روشن‌تري از كسب و كار اقتصادي كشور ارايه مي‌دهد و به مديران، سياستگذاران و پژوهشگران، ياري مي‎رساند تا شناخت و درك دقيق‌تري از مقياس، ساختار مالي و اقتصادي صنايع و بنگاه‌هاي اقتصادي بزرگ كشور بيابند. اين رتبه‌بندي بر اساس اطلاعات مالي مندرج در صورت‌هاي مالي شركت‌ها است كه در پاسخ به فراخوان عمومي و مكاتبات مستقيم به‌دست می‌آید.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان سه سال متوالی است که در این رتبه‌بندی شرکت کرده است و رتبه این شرکت همواره در مسیر بهبود و ارتقا بوده است به نحوی که در نوزدهمین دوره رتبه‌بندی IMI100 این شرکت موفق به کسب رتبه 304 شد که بر اساس اطلاعات سال مالی 1394 بود. در بیستمین رتبه‌بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، لوتوس پارسیان رتبه کلی 258 را میان 500 شرکت برتر ایران به دست آورد و عنوان «شرکت برتر از لحاظ رشد سریع» را نیز در این سال و بر اساس اطلاعات سال مالی 1395 به دست آورد.

همچنین در گروه مالی پارسیان، دیگر شرکت‌های گروه نیز موفق به کسب رتبه‌های ارزشمند شده‌اند. هلدینگ گروه مالی بانک پارسیان موفق به کسب رتبه 172 در میان 500 شرکت برتر ایران و رتبه سوم در گروه سرمایه‌گذاری‌های مالی شده است.  بانک پارسیان در میان 500 شرکت برتر ایران رتبه دوم را کسب کرده است و در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری موفق به کسب رتبه اول شده است. بیمه پارسیان رتبه کلی 56 و رتبه چهارم در گروه موسسات بیمه‌ای را به خود اختصاص داده است و لیزینگ پارسیان رتبه 369 را به نام خود ثبت کرد.

 

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir