نماد «لوتوس» در بورس تهران درج شد


1397/10/9 08:33:57


 

تامین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان پانصد و بیست‌ونهمین شرکت، با نماد «لوتوس» در بورس اوراق بهادار تهران پذیرش و درج شد.

به گزارش روابط عمومی، بر اساس مصوبه هیئت پذیرش اوراق بهادار مورخ 17 شهریور، شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان در بورس اوراق بهادار تهران پذیرفته شد و نام شرکت از امروز (مورخ 8 دی ماه 1397) به عنوان پانصد و بیست‌و‌نهمین شرکت پذیرفته شده در بورس و بخش «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری مالی»، «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری مالی به جز تامین وجوه بیمه و بازنشستگی» و طبقه «فعالیت‌های جنبی واسطه‌گری‌های مالی طبقه‌بندی نشده در جای دیگر» با کد صنعت 6719 و نماد «لوتوس» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس درج شد.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان که از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است، در حال حاضر جزء یکی از نهادهای مالی فعال در بازار سرمایه کشور است که در زمینه تامین مالی، مدیریت دارایی، مشاوره سرمایه‌گذاری و خدمات مالی در حوزه بازار سرمایه فعالیت می‌کند.

تامین سرمایه لوتوس پارسیان در نظر دارد در عرضه اولیه سهام خود در بازار دوم بورس، تعداد 500 میلیون سهم عرضه کند. هنوز تاریخ قطعی از زمان این عرضه مشخص نیست.

امیدنامه تامین سرمایه لوتوس پارسیان از اینجا قابل دانلود است. 

 

اشتراک با دوستان

اگر پرسشی دارید، تردید نکنید

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن 8656 021
  • پست الکترونیک info@lotusib.ir